Srdceklíč

Esence a korálek LichtWesen pro rok 2019

Vánoce pomalu ale jistě klepou na dveře a mnoho z nás je v jednom kole předvánočních příprav. Spolu s Vánocemi se nezadržitelně blíží konec roku 2018. Konec roku nás každoročně přiměje se poohlédnout a možná trochu bilancovat, co nám život v uplynulém roce přinesl. Co se nám podařilo, co méně, co nového začalo a co jsme naopak ve svých životech uzavřeli. Do Nového roku pak vstupujeme plni očekávání a předsevzetí spolu s přáním, aby byl nový rok lepší a úspěšnější.

Co každému z nás rok 2019 přinese, je zatím „ve hvězdách“. Podle mnoha různých proroctví by měl být rokem velkých změn, a to jak na světové tak i osobní úrovni. Každá změna vyžaduje velkou dávku sil a energie. A to můžeme podpořit spolu s novou sprejovou esencí Roční mix 2019 a korálkem s 24K zlatem, který je na tuto esenci naladěn. Esence i korálky pro daný rok jsou vhodné k užívání jak před, během i po skončení roku 2019 a v současné době jsou vyráběny v omezeném počtu.
Doporučujeme je používat v každodenním životě, kdy ve Vás budou vyvolávat potřebu více o sebe pečovat a věnovat se věcem, které Vám dělají dobře na duši.

Korálek i esence jsou vhodným vánočním dárkem pro nás i pro ty, na kterých nám záleží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více o jednotlivých produktech:

esence   https://bit.ly/2ElrEUX 

korálek   https://bit.ly/2UvoOBx

 

Produkty k zakoupení:

esence   https://bit.ly/2RMNinX

korálek   https://bit.ly/2EcYlmj

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.