Srdceklíč

Gerhard K. Pieroth

Spisovatel, duchovní kouč, holistický terapeut a spoluzakladatel projektu LichtWesen.

Gerhard K. Pieroth, původně inženýr v IBM konzultant, je spoluzakladatelem společnosti LichtWesen AG. Společně s Dr. Petrou Schneiderovou vyvinuly řadu unikátních produktů LichtWesen, které pomáhají navyšovat vědomí a dosahovat tak naplnění v životě. Společně s Dr. Petrou Schneiderovou je autorem několika světových bestsellerů.
V současnosti je aktivní především jako duchovní kouč, holistický terapeut a specialista na práci s energií. Jako lektor vede semináře a workshopy se zaměřením na osobní rozvoj, sebepoznání a práci s energiemi LichtWesen po celém světě.
Ze všeho nejvíc však je svobodná bytost nezávislá na jakémkoli náboženství či duchovní skupině.

Srdečně vás zveme na semináře duchovního rozvoje, prožitkové meditace, přednášky a osobní konzultace s významnou osobností, terapeutem a duchovním koučem německé alternativní scény Gerhardem K. Pierothem.

Práce s vysokovibračními energiemi odstraňuje blokace a špatné návyky z minulosti, odkrývá skryté  schopnosti, inspiruje a motivuje – jednoduše dělá náš život lepším.

Světelné energie proudící z láskyplných bytostí typu andělé, archandělé, nanebevzatí mistři a elohimové jsou s námi a pomáhají nám zvládat negativní emoce, obtížné životní situace a strachy. Dozvíte se také, jak mohou Váš život zázračně proměnit. A nejen to, otevřete se vlastní intuici, která Vás bezpečně povede očekávanou životní proměny… jako pomoc v jakékoliv situaci a životní etapě vašeho života.

Ať už získané zkušenosti a informace hodláte využít pro Váš osobní posun, nebo jako terapeut pro pomoc ostatním, rádi Vás uvítáme na některé z plánovaných akcí Gerharda K. Pierotha.

Podrobnosti a přihlášení na jednotlivé akce najdete na odkazu

http://www.srdceklic.cz/klicove-akce/

Internetová televize Cesty k sobě

 

Festival Evolution – Praha, 24.3. – 26.3.2017

 

 

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.