Srdceklíč

Energie času 12/22

Tvořit další fázi života
Rozpoznat vyčerpání, transformaci, projekt srdce a řešení stávajících situací– to jsou aktuální témata
o Stres, přetížení, vyčerpání
o Zadržované a potlačované se vyjevuje
o Rozpoznávání a transformace blokujících struktur
o Udělat si čas na sebeobjevování
o ,,Vysnít´´ nadcházející fázi života
o Rozpoznat projekt srdce a řešení stávajících situací
o Dovolit vnitřnímu poznání, stát se vědomým
Stres, přetížení, vyčerpání
Poslední týdny byly pro mnoho lidí extrémně vyčerpávající a náročné. Mnohé šlo jinak, než se očekávalo a plánovalo. Vždy se objevily překážky, nečekané potíže, technické závady, fyzické potíže a nemoci. V důsledku toho byli lidé pod větším napětím, museli pracovat tvrději než obvykle nebo byli vyčerpaní a bez energie. Mnoho lidí prostě nemá žádné zásoby energie a touží po odpočinku a čase na zotavení.
Ústředním tématem prosince je: Vyřešit blokující a omezující struktury (představy,
tlaky, chování, přesvědčení, požadavky) (podpora Elohim magenta) a „vysnít si“ další fázi života. Vysnít znamená učinit ji viditelnou a vědomou z vnitřní moudrosti, ze spojení s duší a vyšším vědomím. Velké životní změny jsou možné (podpora č 9 Orion spolu s č 16 Hilarion nebo Roční Mix 2022).
Zadržované a potlačované se vyjevuje, transformace blokujících struktur
Zadržované nebo potlačované, se také dostává do pozornosti. Situace, vyčerpání, stres nebo fyzické neduhy jsou natolik stresující, že si mnozí uvědomují, že takto dál pokračovat nechtějí. Zátěž se stává hnací silou změny.
Otázky, které byly v průběhu roku vždy důležité, se kvůli stresu stávají obzvláště naléhavými a chtějí být znovu položeny: Co už není správné? Co už nechci takto dělat, nepokračovat? Co mě stojí energii, ale dál mě to neposune? Co chci nebo bych měl(a) změnit? Co je touhou srdce, kterou chci žít? Co chci „přivést na svět“? Jaký může být můj velmi individuální příspěvek pro „lepší“ svět? S těmito otázkami se nyní můžete podívat na svůj život a svou situaci a získat poznání.
Udělat si čas na sebeobjevování
Je užitečné věnovat čas tak často, jak je to možné, na prozkoumání výše uvedených otázek, abyste se mohli nořit stále hlouběji do vnitřního vědění a získat odpovědi od vnitřní moudrosti. Podpůrné jsou procházky, pobyt v přírodě, poslech hudby, zapisování, meditace, opakované kladení si těchto otázek při běžném denním režimu a následné pozorování myšlenek. K objasnění lze využít i situace, zejména šokující události. Blokující struktury lze rozpoznat a transformovat (podpora Elohim magenta). Otevírá se prostor pro poznání. Nyní je podpora kompetentních konzultantů také velmi
přínosná.
„Vysnít“ si nadcházející fázi života, uvědomit si vnitřní poznání
V prosinci je spojení s vnitřní moudrostí, s intuicí, s duší a vyšším vědomím obzvláště silné. Je pro nás snazší z těchto oblastí získat impulsy, vize, obrazy a uvědomění, abychom mohli utvářet svůj život, dostat se do „proudu“ a snít o svém největším potenciálu a o svém současném srdečním projektu. „Vysnít“ neznamená myslet racionálně a dále rozvíjet předchozí nápady a plány nebo tvořit z toho, co bylo předtím. Vysnít znamená přijímat rady od vnitřní moudrosti nebo vyšší sféry vědomí (podpora č 9 Orion spolu s č 16 Hilarion nebo Roční mix 2022).
K tomu lze použít následné techniky
Meditace pro projekt srdce, pro jeho největší potenciál:
1. Připoj se k zemi, zakořeň se nebo uzemni.
2. Spoj se se svou vnitřní moudrostí, svou duší, vyšším vědomím.
3. Pak si představ stůl nebo plochu, na které jsou umístěny všechny tvé projekty, vize, nápady, přání – nemusíš je konkrétně jmenovat ani vidět. Stačí představa nebo pocit plného stolu nebo přeplněného prostoru. Některé problémy jsou rozpoznány. Vidíš nebo cítíš ostatní, aniž bys věděl(a), jací jsou.
4. Poté vyčisti tento stůl, povrch je zcela prázdný. Odstrč vše ze stolu, aby před tebou zůstalo prázdné místo.
5. Nyní, se z tvé vnitřní moudrosti, duše, vyššího vědomí dostává na povrch to, co je pro tebe hlavní v další fázi života: tvůj srdeční projekt, tvůj největší potenciál, tvá aktuální srdeční touha. Zobrazuje se na stole, jako obrázek, jako pocit, nebo to znáš. Může to být něco povědomého, ale také něco úplně jiného, ​​než jsi čekal(a).Proto je důležité se ponořit bez jakékoliv představy. Možná poznáš jen tvar (květina, truhla, kniha), ale nevíš, co to znamená. Uvažuj o tom, co se objevilo, a požádej svou vnitřní moudrost, abys pochopil(a), co se ti ukazuje.
6. Pak si nech ukázat, co je k realizaci projektu potřeba a co pro to můžeš a musíš udělat. Je užitečné tuto meditaci opakovat a kromě krátkých meditací si naplánovat delší čas (několik hodin nebo možná i dní), ve kterém se hluboce ponoříš do obrazů a impulsů.
Impulzy a náznaky jsou jako semínka, ze kterých něco roste. Ještě nemusíš vědět, jak to vzniká.
Technika / meditace pro konkrétní, existující projekty, situace, přání
1. Spoj se se zemskou silou a vyšším vědomím
2. Nech stůl, povrch se opět vyprázdnit
3. Představ si, že na prázdné místo dáš projekt, přání, situaci
4. Podívej se, co blokuje, co lze a co by se mělo řešit. Možná k tomu dostaneš rady. Požádej fialové a purpurové paprsky Elohim, aby transformovaly blokády a zátěže
5. Nyní požádej, aby sis si uvědomil(a), co je potřeba a co lze udělat proto, aby se věci změnily nebo rozkvetly Také tato meditace by se měla dělat opakovaně. Tím se vyčistí blokující struktury ve stále hlubších oblastech (podpora Elohim magenta) a vhledy se stanou jasnějšími (podpora č. 9 Orion ve spojení s č. 16 Hilarion nebo Roční mix 2022).
Podpůrné LichtWesen esence
č. 63 Elohim Magenta – osvobození na všech úrovních, přístup do různých sfér vědomí
č. 9 Orion – posilování vizionářské síly, objevování dříve neviděných možností
č. 16 Hilarion – najít a zaujmout své místo; přijmout svou vlastní velikost a svůj úkol
roční mix 2022 – uvolnit svůj potenciál, rozpustit omezení, posílit svou vnitřní sílu

redakce

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.