Srdceklíč

Energie času 11/22

Ujasňovat si a rozvíjet se s odhodláním
Odhodlání, ujasňování si, léčení, rozvíjení schopností
aktuální témata
o Odhodlání
o Vnitřní napětí
o Vycentrovat se a najít vnitřní klid
o Ujasnění
o Rozvíjet sebe a své projekty
o Sledovat budoucnost
o Stará zranění se stávají vědomými
o Ujasnění a zvýšená léčivá síla
o Rozvíjet dary a schopnosti
Odhodlání, vnitřní napětí, vycentrovat sebe sama, nalezení vnitřního klidu
Období a energie zůstávají silné. To přináší vnitřní sílu a odhodlání, se kterými důsledněji stojíme při sobě a prosazujeme své vize. Může se ale také zvýšit vnitřní napětí, takže ostatní lidé a i vy budete reagovat rychleji agresivním, naštvaným, nekontrolovaným nebo dokonce úzkostným a nejistým způsobem. Proto je vždy důležité soustředit se a mít techniku ​​k nalezení klidu a vnitřního klidu, například soustředěním se na dech a vědomým dýcháním do podbřišku. Nebo vědomým položením ruky pod pupek (podpora energetický sprej Útes v příboji).
Energeticky má listopad dvě části: V první polovině je vhodné být všímavý a opatrný (podpora energetický sprej Útes v příboji). Výroky a činy mohou snadno vyvolat nevhodné, přehnané, agresivní reakce. Všude tam, kde už je krize, mohou být partnerství nebo projekty otřeseny.
Ve druhé polovině získáme podporu, abychom mohli pokročit v našich projektech nebo začít něco nového. Pak je dobré být odhodlaní, autentičtí a odvážnější, následovat svou intuici a impulsy vnitřní moudrosti (podpora Roční mix 2022)
Důležitým tématem listopadu je svoboda a nezávislost: rozpoznání zátěžových a omezujících struktur a osvobození se uvnitř i vně. Partnerství a dohody jsou podrobovány zkoušce. Vždy se ale otevírají možnosti, jak společně nacházet nové cesty, pokud stojíte za svým a za svou pravdou a jste ochotni naslouchat a ptát se, co ten druhý skutečně myslí a co chce (podpora Roční mix 2022).
Stará zranění se stanou vědomými, pochopení a uzdravení, zvýší se léčivá síla
Energie a listopadových událostí se znovu dotkne citových zranění a traumat z minulosti a můžou se tak stát vědomými a vyléčenými. Když nás události,
vzorce chování nebo různá prohlášení donutí stáhnout se do sebe nebo se točit v nepříjemných pocitech nebo myšlenkách, obvykle se to „dotklo existující rány“, která se ještě nezahojila. Když se pozorujeme, rozpoznáme vnitřní bolest, vnitřní smutek, strach nebo i pocit paniky a můžeme pak vědomě požádat léčivou energii, aby to transformovala (podpora sprej Roční mix 2022 a Uvolňuji traumata). Protože léčivá energie je obzvláště silná v listopadu. Někdy je také vhodná podpora terapeutů, zvláště když jsou struktury velmi hluboké a stále se opakují.
Rozvíjet vlohy a dary
Listopad umožňuje rozvinout dary a objevit nové schopnosti. Vnímání je posíleno, abychom mohli lépe porozumět nápovědám intuice a vnitřní moudrosti. Rozpoznáváme struktury a spojení navenek, které byly dříve skryté, a dostáváme odpovědi na otázky
(podpora Roční mix 2022).
Především, když jste v lásce se sebou a se světem a jste oddáni „pro dobro celku“, objeví se síla a uvědomění, které jste možná dříve neznali. Události, náhody a setkání vytvářejí pocit vedení.
Podpůrná meditace: Představ si, že jsi na cestě k cíli, na pláž, na vrchol hory, na nějaké místo… Zvaž cestu před tebou a také to, co jsi již dokázal(a) (pokud chceš, můžeš se zeptat svého vyššího vědomí, aby ti o tom dalo informace). Pak pokračuj vědomě, opatrně, krok za krokem. Projedeš místy, která zvou k lenošení (květiny, louka, krásný výhled), ale projdeš i náročnými úseky (kamenité, bahnité, strmé). Někdy musíš jít jinou cestou, aby ses dostal(a) vpřed. Můžeš se dívat kolem sebe a užívat si okolí, ale nenech se odvést od svého cíle. Pokračuj krok za krokem, dokud nedosáhneš svého cíle.
Tuto meditaci můžeš provádět také na každé procházce, túře, dokonce i při nakupování.
Měj svůj cíl před očima, jdi soustředěně krok za krokem.
Podpůrné LichtWesen esence
Roční mix 2022 – uvolni svůj potenciál, rozpusť omezení, posil svou vnitřní sílu
Klidná skála v rozbouřeném moři – buď klidný(á), soustředěný(á) a uvědomělý(á), jednej rozvážně i v obtížných situacích
Uvolňuji traumata – transformuji emocionální zranění, šoky a traumata

redakce

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.