Srdceklíč

Lichtwesen na prodejní výstavě Ezotera, květen 2017

Navzdory tomu, že se prodejní výstava Ezotera koná vždy v jediném větším prostoru (anebo snad právě proto), byla i ta letošní květnová velice zajímavá. Přátelská atmosféra a podobně smýšlející lidé jak mezi návštěvníky, tak vystavovateli, spoluutvářeli podnětného ducha celé akce, kterého bylo možné vnímat také v průběhu přednášek. Produkty Lichtwesen přitahovali sice zejména dámy, které byly nadšené jejich okamžitým a hlubokým účinkem, občas se však přistavili i představitelé silného pohlaví. I oni si přáli vyzkoušet působení andělských vibrací, které mají kromě jiného schopnost v míru měnit auru a vnést do srdce člověka pocit nesmírného klidu, vyrovnanosti a lásky. Posuďte sami podle některých zpětných vazeb těch, který je nechali na sebe vlívat skrze speciální esence a olejíčky.

Z ohlasů návštěvníků Ezotery:

Paní Marie: Nedá mi nesvěřit se se svými dojmy z vaší přednášky a poté i ze zkušenostmi s andělskými esencemi. Jsem vděčná, že jsem se Vaší přednášky mohla účastnit a uvědomit si, jakou sílu může mít mé vlastní ženství, a rovněž zjistit, kolik žen se zabývalo něčím, co jsem já sama shledávala čistě mužskou záležitostí. Ačkoli jsem Vás viděla poprvé, vaše úžasné vědomosti a vyčerpávající informace mě doslova okouzlily. Přímo do srdce mě po přednášce zasáhl Váš lidský přístup u krátké konzultace a aplikace andělských esencí Lichtwesen. Jejich působení bylo tak rychlé a omračující, cítila jsem se na chvilinku doslova jako v ráji. Procházím těžkým životním obdobím, a po Vaší intervenci, byť kraťounké, jsem najednou viděla východisko a směr, kterým se mám vydat. Musím Vám poděkovat a věřím, že se ještě shledáme na nějaké vaší další přednášce.  

Slečna Kristína: Jsem ráda, že jsem si v sobotu vybrala ze všech přítomných vystavovatelů právě váš stánek s andělskými esencemi, který mě hned po vstupu do výstavního prostoru velice přitahoval. Poté, co jste mi dala okusit jemnou vibraci andělských esencí, sprejů a olejíčků, ze mě spadla únava, kterou jsem pociťovala několik týdnů! Možná mi nebudete věřit, ale díky tomu a také díky vaší přednášce jsem zvládla v neděli udělat závažné rozhodnutí a také jej okamžitě zrealizovat. Jsem nesmírně překvapená, jak bleskově a s jakou razancí mohou andělské bytosti lidem pomáhat. Určitě se k vám objednám na delší konzultaci, abych se s vaší terapeutickou prací a s esencemi a olejíčky Lichtwesen seznámila blíže.

Pan Richard: Před několika měsíci jsem procházel komplikovaným a traumatizujícím rozvodem, po němž jsme zůstali sami s dcerou. Možná si nás pamatujete, navštívili jsme váš stánek a následně i vaší přednášku. Jsem Vám vděčný, že jste jak mně, tak mé dceři dala nahlédnout do tajuplného ženského světa i světa alchymie, také však do světa andělů a světelných bytostí skrze výjimečné esence, jejichž účinek jsme díky vám mohli zažít. Vybrala jste pro každého z nás jinou, a když jsme si pak s dcerou povídali o svých dojmech, byli velice podobné. V obou případech došlo doslova k nečekané, nebo spíš v paměti probuzené zkušenosti s pocitem bezpodmínečné lásky, která nám oběma tak moc chybí.

Andrea Šedivá

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.