Srdceklíč

Energie času pro nadcházejí období

Představení ideálních energií

Klíčová slova: Porozumění, radost, zůstat klidný

V současné době se děje mnoho věcí, kterým musíme čelit:

  • Nemoci
  • Vyjasnění a uvědomění
  • Nové porozumění
  • Ujasnění a vytčení nových vizí
  • Změny a výzvy v životě
  • Radost

Nemoci

V posledních několika týdnech mnoho lidí bylo nemocných. Dostali chřipku, horečku a kašel, ale také bolesti hlavy, migrény a závratě. Bylo velmi důležité pečovat o tělo a věnovat pozornost tomu, co je potřeba udělat, aby naše tělo získalo zpět svou sílu. Důležité pro toto období je, snažit se zůstat klidnými a soustředěnými, budou přicházet různé zatěžkávající situace, se kterými bude zapotřebí se vyrovnat. (podporující esence č.10 Kamakura)

Vyjasnění a uvědomění

Nemoci se neprojevily pouze na fyzické úrovni, ale také měly silný energetický vliv na jemnohmotná těla, což vedlo k hlubšímu zamyšlení, pochopení a uvědomění, proč se tak děje a co zlepšit, abychom mohli posílit naši vnitřní sílu.

Díky tomuto vlivu se otevřely “dveře” k získání více možností a načerpání více síly. „Dveře do světa nespočetných možností jsou nyní otevřené, ale než vstoupíme, musíme ještě pracovat na odstranění blokád, které nám brání jít dopředu a využít této síly k získání toho, po čem toužíme”. Jedná se o to, abychom se cítili více sebejistí, dokázali využívat vlastní sílu a příležitosti, co nám život nabízí, ale i posílit komunikaci a jasné vyjadřování. (podporující esence č.28 Jofiel)

Pohledy a setkání

Transformace blokád otevírá nové perspektivy a poznatky. To by mohlo změnit myšlenky, které byly akceptovány po celé roky jako správné, ale nyní se situace mění. Zjišťujeme, že vše přestává fungovat a nastupuje nový systém. Budete mít tzv. “záblesky inspirací”, které Vás povedou k úplně novým řešením nebo postupům. Doporučení a rady mohou také přicházet od ostatních lidí. Je to čas, kdy se otevírají dveře nových možností, a to i pro spolupráci s novými lidmi a na nových projektech.

Ujasnění a vytčení nových vizí

Vize toho, co chcete přinést do života, by měla být i nadále kontrolována a ukotvována. Otázky jako: Co bych mohl udělat nebo co mohu přinést světu? Kam chci kráčet? Jaká jsou moje přání a co bych rád dělal? Jaké jsou moje schopnosti a znalosti, které mohu využít? Co je to, co mě brzdí, že nemohu jít dál? Co jsem se neodvážil ještě udělat? Kdo nebo co mě oslabuje?

Někteří lidé díky finančnímu omezení jsou nuceni se více zaměřit na úspěch.

Dokonce i když jste se rozhodli pro nějaký směr, může se stát, že realizace stanovených vizí je v nedohlednu. Může docházet k opoždění procesů realizace vizí a projektů. Proces zpoždění také souvisí s “větším prostorem možností” a přehodnocení nových myšlenek, jak bylo popsáno výše. (podporující esence č.10 Kamakura)

Nezapomeňte na to, že vaše myšlenka vytváří váš život!

Změny a výzvy v životě

V příštích několika týdnech se znovu a znovu objevují nové příležitosti, setkání s novými lidmi, nastává změna a konkretizace, jakým směrem se ubírat. Přicházející zatěžkávací situace, které nás vyzývají, abychom něco změnili. Je důležité, abychom zůstali klidnými, cítili se stabilními, silnými a stáli nohama pevně na zemi. (podporující esence č.77 Stříbrný paprsek stvoření)

Radost

Často se ptáte sami sebe, jak byste měli zvládat některé obtížné životní situace? Co dělat, když se něco stane, jak se zachovat, abyste se nezhroutili? Pokud nejde o životní situace, může se jednat o vysoce stresové situace, které na Vás mohou dolehnout opravdu nepříjemným způsobem. Jak se ale dostat z těchto obtížných situací, jak je vyřešit a vyjít z nich jako vítěz?

Pomocí humoru a pozitivně naladěným přístupem, můžeme ke každé zatěžkávající zkoušce v našem životě přistupovat jako k lekci, že se máme něco naučit. Život nás vyzývá, abychom rostli a kvetli do krásy. Proto zkuste, se dívat na vše kolem Vás s láskou!

Podporující esence LichtWesen

Č.10 Kamakura

Energie Kamakury probouzí sílu a jasnost samuraje, má svůj cíl, schopnost rozhodnout se a cílevědomě jednat. Tím nám umožňují snadno realizovat vize a plány, zasahovat cíle s přesností do centra terče a uvědomovat si, co je pro nás důležité v daný okamžik, abychom si udrželi vnitřní klid a vyrovnanost. Kamakura dodává sílu pro nové začátky, pomáhá překonávat obtíže s elánem, jednat a pohybovat se s nadšením.

Viz odkaz: Kamakura

Č.28 Jofiel

Jofiel nás spojuje s duší a vyššími úrovněmi vědomí. Pomáhá integrovat naše schopnosti, prvky našeho vlastního vědomí a naši přirozenost. Pomáhá nám poznat, kam chceme patřit. Posiluje naše sebevědomí a spojení s vnitřní jistotou a silou. Učí nás moudrosti a trpělivosti, pomáhá nám, pokud nám schází odvaha nebo jsme ostatními lidmi ponižováni. Podporuje všechny hledající najít sami sebe a napomáhá nám k cestě při našem duchovním procesu zrání. Pokud jsme průkopníky v nějaké oblasti, pomáhá nám rozvíjet vývoj dané věci a učinit kroky tím správným směrem.

Viz odkaz: Jofiel

Č. 77 Stříbrný paprsek stvoření

Stříbrný paprsek stvoření představuje ženský princip, zvyšuje naši intuici, otevřenost v lásce, harmonii, klidu, naplnění, čistoty a upřímnosti. Otevírá cestu k přijetí nás samotných, cestu k prapodstatě do našeho podvědomí. Pomáhá nám při pocitech nerozhodnosti, učí nás vzdát se moci a přijímat změny, vidět spojení přítomné situace pro léčení nás samotných skrze naše pocity. Odhaluje skryté síly, ale také nás učí jak využívat vnímavost a citlivost v každodenním životě. Pomáhá rozpustit emocionální bloky, potlačené pocity a myšlenky, podporuje nás, abychom přijali vše takové, jaké to je a šli s proudem života.

Viz odkaz: Stříbrný paprsek stvoření

 

Andrea Šedivá

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.