Srdceklíč

Voňavé pražské zahrady s voňavými esencemi LichtWesen

Voňavá kvetoucí nádhera pražských historických zahrad vynikne zejména v květnu. Nemusíte se do nich vydat pouze za krásou a odpočinkem, nýbrž i za načerpáním výjimečné a doslova „vyživující“ energie.

Ta v nich nebyla citelná pouze po několik staletí od jejich založení, nýbrž intenzivně pulsuje již odedávna na místech, na nichž byly založeny.

Podpořena voňavými esencemi LichtWesen má neuvěřitelný účinek na ty, kteří je okusí ve vzájemné a harmonické synergii. My jsme do nich v počtu přes 30 osob zamířili vybaveni parfémovanými spreji čtyř živlů, které se odjakživa podílejí na zakládání zahrad, sadů a ozdobných parků.

Bez země, vody, vzduchu a ohně zastoupeného sluncem, by žádná z nich nemohla existovat a být do dnešních dnů obdivována spoustou návštěvníků. Doplnili jsme je o sprej „Elemente Balance“ (rovnováha živlů), neboť i zahrada jako celek je výsledkem rovnovážného spojení všech na Zemi známých elementů.

Navíc andělé milují zeleň, květy, přírodu a její vůně, takže je možné často jejich přítomnost zažít právě v zahradních areálech, hlavně ve městě, jehož patronem je archanděl Michael.

Kombinace člověkem vytvořených zelených a kvetoucích zákoutí a voňavých andělských esencí i v tomto případě velmi zapůsobila na všechny, kteří se akce zúčastnili.

Judita Katona Peschlová

Andrea Šedivá

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.