Srdceklíč

Magické zvuky Orin

Tón zvuku Orin je pozoruhodný, který dosáhne široko daleko

Když je používáte pro „Rozeznění všedního dne“ nebo při meditaci, tak rezonují na vyšších tónech a svou půvabnou tóninou zvuku vysílá teplo, které Vás obklopuje a vytváří ochranný štít kolem Vás, je to jako být pod ochrannými křídly vašeho anděla strážného.

Při zvonění Orin vydává zvuky, které vyhánějí negativní vibrace a čistí prostor kolem sebe, což ovlivňuje a harmonizuje i naší mysl, tím že rezonuje s vibrací tónu zvuku.

Orin zvuk je jasný, čistý, bez barvy, měnící tóninu i ve stejné formě. Vyleštěný a pořád originální, pro různé lidi Orin rezonuje na frekvenci různých barev.

Zažíváte pocit, který se nedá slovy vyjádřit, zhluboka se ponoříme do stavu absolutního nekonečna, cítíme se být hypnotizováni zvukem Orin a v daný okamžik pro nás nic neexistuje.

Takový je magický zvuk Kyujo Orin, každá nota je tvořena s péčí a nadějí, aby oslovilo srdce co nejvíce lidí.

Základní zvuky Orin

Zvuky Kyujo Orin mají frekvence „1 / f kolísání“, která vyvolávají mozkové Alfa vlny, což vytváří pocit pohodlí.

Alfa vlny s frekvencí 8 -12 Hz převládají při stavu uvolnění a odpočinku. Zkrátka vždy, když si neděláme s ničím starosti a nezahlcujeme naše smysly žádnými výraznými podněty. Duševní pohody, kterou Alfa vlny vyvolávají, zlepšuje kvalitu spánku, učení, zvyšuje produktivitu a dokonce naši imunitu.

Analýza Japonské akustické laboratoře ukázala, že má léčebný účinek v této specifické tónině zvuku.

Různé zvuky

Tvar může být stejný, ale zvuky se mohou lišit. Každý produkty ladíme na notu s péči pro jaký účel a v jakém prostředí mají být používány.

Ladění zvuků

Kyujo Orin může být naladěn podle hudební stupnice. doremifasollasi…je možné hrát jako na nástroj.

Zvuk na veřejných místech

Uklidňující zvuky Kyujo Orin mohou být využívány na různých veřejných místech, jako zvonkohra ve školách, hlášení odjezdu vlaku melodií na stanici nebo hudbu pro telefon na přidržení hovoru.

Celá nabídka orin produktů>>

Andrea Šedivá

Přidat komentář

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.