Srdceklíč

Lichtwesen a léčivá procházka k srdeční čakře světa v Praze

Stejně jako člověk má i naše planete svá energetická centra, meridiány, vibrační toky. Protože je však nepoměrně větší jako my, může mít víc stejných

dav

energetických bodů, to znamená nejenom jednu základní čakru, nebo jedinou korunní čakru či pouze jednu čakru srdeční. Pouze na území Prahy najdete dvě místa, o nichž se předpokládá, že se na nich nachází tato čakra. Přirozeně, na celé Zemi je takovýchto míst rovněž víc, třeba velice silné energetické centrum severně od maďarské metropole; na jihozápadě Británie atd.

Pokud se nebudeme zabývat různými hypotézami, nýbrž řídit svým vyšším Já, svou intuicí a vedením andělů případně jiných nebeských bytostí, dokážeme se naladit na vibraci kteréhokoli místa a určit to, jež má právě pro nás odpovídající a hledanou kvalitu.

  1. května 2017 jsme podnikli s větší skupinkou jednu z mnoha „poutí“ na pražskou srdeční čakru, skrytou v hustém a rozlehlém lese, který prý obývají různé bytosti, víly a kouzelná zvířata. Také turisté ze zahraničí, kteří se zajímají o energii různých „dračích uzlů“ a „lay lines“, se o této pražské lokalitě vyjadřují velice pozitivně a jsou pokaždé vděční za příležitost mít hluboký zážitek nádherné energie, kterou toto místo oplývá. Na podporu prožitku spojení s vibrací srdce Matky Země používám vybrané esence a olejíčky Lichtwesen, kupříkladu sprej archanděla Chamuela anebo olejíček růžového Elohim.                                                         Výsledky jsou stejně okouzlující jako samotné místo, jeho historie a vibrace. Ještě se nenašel nikdo, kdo by neocenil jejich prohlubující účinky a doslova zázračné působení na probouzení vlastní srdeční i ostatní čakry. 

 

Judita Katona Peschlová

Andrea Šedivá

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.