Srdceklíč

Gerhard K. Pieroth – plánované akce

Spisovatel, duchovní kouč, holistický terapeut a spoluzakladatel projektu LichtWesen.

Gerhard K. Pieroth, původně inženýr v IBM konzultant, je spoluzakladatelem společnosti LichtWesen AG. Společně s Dr. Petrou Schneiderovou vyvinuli řadu unikátních produktů LichtWesen, které pomáhají navyšovat vědomí a dosahovat tak naplnění v životě. Společně s Dr. Petrou Schneiderovou je autorem několika světových bestsellerů.
V současnosti je aktivní především jako duchovní kouč, holistický terapeut a specialista na práci s energií. Jako lektor vede semináře a workshopy se zaměřením na osobní rozvoj, sebepoznání a práci s energiemi LichtWesen po celém světě.
Ze všeho nejvíc však je svobodnou bytostí, která je nezávislá na jakémkoli náboženství či duchovní skupině.

Srdečně vás zveme na semináře duchovního rozvoje, prožitkové meditace, přednášky a osobní konzultace s významnou osobností německé alternativní scény Gerhardem K. Pierothem.

Práce s vysokovibračními energiemi odstraňuje blokace a špatné návyky z minulosti, odkrývá skryté  schopnosti, inspiruje a motivuje – jednoduše dělá náš život lepším.

Světelné energie proudící z láskyplných bytostí typu andělé, archandělé, nanebevzatí mistři a elohimové jsou s námi a pomáhají nám zvládat negativní emoce, obtížné životní situace a strachy. Dozvíte se také, jak mohou Váš život zázračně proměnit. A nejen to, otevřete se vlastní intuici, která Vás bezpečně povede očekávanou životní proměnou.

Ať už získané zkušenosti a informace hodláte využít pro Váš osobní posun, nebo jako terapeut pro pomoc ostatním, rádi Vás uvítáme na některé z plánovaných akcí Gerharda K. Pierotha.

Harmonogram akcí

23.-24.3. so,ne veletrh Evolution Praha
23.3. so přednáška „Léčení traumat“  – vstup pro návštěvníky Evolution zdarma
25.3. po Meditační večer a přátelské setkání s Gerhardem K. Pierothem v Praze, ulice Mánesová
26.3. út 12-15 konzultace Aroma studio Tábor
26.3. út 16-19 praktický seminář „Léčení traumat“ Aroma studio Tábor

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.