Srdceklíč

Přednáška Vířivý čikung !!PLNĚ OBSAZENO!!

originální léčebná metoda starobylého Japonska

Takao Katano, který se zabývá čikungovým léčením již třicet let, objevil, že se v japonských starodávných znacích a textech skrývá neskutečná léčivá síla. Tu je možné využívat k léčbě i závažných chorob a k celkovému „vyladění a dobití se“ v dnešní vyčerpávající době. Systém této pradávné metody s názornou ukázkou Vám pan Katano spolu s manželkou představí v úvodní přednášce. Přijďte se podívat, jak originálně a přitom jednoduše se lze vyléčit a preventivně chránit proti nemocem za pomoci starodávných japonských znaků, u nichž se odhaduje, že vznikly mezi 3000-5000 lety.

*Některé techniky se provádějí jednotlivě, jiné s partnerem. Přijďte prosím ve volném oblečení, ideálně s krátkými rukávy a nohavicemi nad kolena.

Pořádá agentura Srdceklíč ve spolupráci s Aroma studiem Jaroslavy Vomáčkové.

 

Takao Katano (profil)

Japonský léčitel Takao Katano se narodil roku 1943 v japonské prefektuře Čiba. Po dvou návštěvách Číny v roce 1983 se stal studentem mistra čikungu Zhang Guanga na Pekingském institutu tělovýchovy a sportu. To mu bylo přesně čtyřicet let a jeho život se tím změnil k nepoznání.

V roce 1987 získal národní kvalifikaci jako akupunkturista a v následujícím roce založil společnost Kenrinkai ve městě Macudo v prefektuře Čiba. Od té doby vyučuje čikung, čikungovou terapii a taiči. V Japonsku je ale známý především díky léčebnému systému uzu kikó (vířivý čikung) – jím vyvinutý originální způsob čikungové terapie, se kterou dosáhl mnoha skvělých výsledků.

Studoval také tradici prastarých japonských znaků. O těch se ve starých textech píše, že měly léčebný účinek. Jednoho dne jej napadlo využít tyto staré japonské „runy“ k léčení těla. Nejprve tím sám sebe vyléčil z rakoviny – účinek této metody jej ohromil. Rozvinul jej v originální způsob léčby a harmonizace těla, který si v Japonsku získává stále větší oblibu. Jeho součástí je i jednoduchá metoda, kterou každý člověk může provádět sám na sobě. Tento systém vycházející z dávné moudrosti jeho japonských předků je stále populárnější a v Japonsku má dnes mnoho následovníků.

 

 

 

 

Datum

Čvn 15 2019

Čas

10:00 - 11:30

Cena

150 Kč

Místo konání

Tábor - Aroma studio
Smetanova 711/2 (vedle Botanické zahrady)
Takao Katano

Lektor / terapeut

Takao Katano

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.