Srdceklíč

Praktickýseminář: Léčebný čikung starých japonských znaků (2.stupeň) +HENA !!PLNĚ OBSAZENO!!

Den: 16.06. 2019

Čas: 100012:00hod. – 13:0015:00 hod.

(4 hodiny +  pauza na oběd)

Maximálnípočetúčastníků: 10

Cena: 1700 Kč

*V ceně je zahrnuto malování henou.

Seminář bude probíhat formou skupinové práce (terapie, konzultace), součástí bude I léčebná práce a konkrétní rady účastníkům. Potřebné znaky si lidé odnesou nakreslené henou na kůži domů 😊.

Náplň semináře:

  • Naučíme se pracovat s diagnostickou pomůckou “selfo”
  • Diagnostika a odstranění bolestí v kříži pomocí hřbetu ruky
  • Skupinová práce na zdravotních disharmoniích účastníků
  • Malování pradávných znaků z období Džómon ( cca13 tis.- 2tis. let př.n.l.) henou na body pro léčbu bolestí zad a oční disharmonie. (Znakymalované henou vydrží na kůži týden až 10 dní.)

Co je selfo?

Selfo je praktický nástroj prohledání „léčebných bodů“ vyvinutý panem Katanem.Jeho pomocí si každý může snadno provézt kyneziologický test sám na sobě nebo na druhých. Pomáhá intuitivnímu napojení se na náš mozeček a nalezení toho, co je pro nás dobré.

Jedná se o prožitkový seminář koncipovaný pro menší skupinu, protože půjdeme opravdu do hloubky!

Pořádá agentura Srdceklíč ve spolupráci s Aroma studiem Jaroslavy Vomáčkové.

Takao Katano (profil)

Japonský léčitel Takao Katano se narodil roku 1943 v japonské prefektuře Čiba. Po dvou návštěvách Číny v roce 1983 se stal studentem mistra čikungu Zhang Guanga na Pekingském institutu tělovýchovy a sportu. To mu bylo přesně čtyřicet let a jeho život se tím změnil k nepoznání.

V roce 1987 získal národní kvalifikaci jako akupunkturista a v následujícím roce založil společnost Kenrinkai ve městě Macudo v prefektuře Čiba. Od té doby vyučuje čikung, čikungovou terapii a taiči. V Japonsku je ale známý především díky léčebnému systému uzu kikó (vířivý čikung) – jím vyvinutý originální způsob čikungové terapie, se kterou dosáhl mnoha skvělých výsledků.

Studoval také tradici prastarých japonských znaků. O těch se ve starých textech píše, že měly léčebný účinek. Jednoho dne jej napadlo využít tyto staré japonské „runy“ k léčení těla. Nejprve tím sám sebe vyléčil z rakoviny – účinek této metody jej ohromil. Rozvinul jej v originální způsob léčby a harmonizace těla, který si v Japonsku získává stále větší oblibu. Jeho součástí je i jednoduchá metoda, kterou každý člověk může provádět sám na sobě. Tento systém vycházející z dávné moudrosti jeho japonských předků je stále populárnější a v Japonsku má dnes mnoho následovníků.

 

 

Datum

Čvn 16 2019

Čas

Celý den

Cena

1700 Kč

Místo konání

Tábor - Aroma studio
Smetanova 711/2 (vedle Botanické zahrady)
Takao Katano

Lektor / terapeut

Takao Katano

Kontakt na Srdceklíč

+420 776 506 338
Informace ohledně seminářů a akcí rádi poskytneme ve standardních časech. Pro kontakt můžete využít i kontaktní formulář.